Pohankový polštářek Luren 45x18 cm

Dopřejte si doma pocit lázeňské péče a dokonalou relaxaci. Polštářky naplněné pohankovými slupkami mají mikromasážní účinky, jsou vzdušné a elastické. Dobře se přizpůsobí tvaru lidského těla. Zatím co je hlava měkce podložená, šíje a ramena se mohou příjemně uvolnit. Šelest pohankových slupek působí uklidňujícím dojmem. Pro dokonalou relaxaci můžete polštářek nahřát v klasické troubě

Počet kusů
Cena: 259 Kč
skladem 1 ks

Popis zboží

Popis zboží

Pohankový polštářek o rozměrech 45x18 cm. Motiv potahu nabízí originální kousek a přírodní náplň přispívá k terapeutickému účinku.  Vnitřní polštářek je naplněn pohankovými slupkami z českého mlýna. Vrchní povlak i vnitřní obal jsou ušité ze 100% bavlny. Pro snadnou údržbu a praní je vrchní povlak z rubové strany vybaven obálkovým překladem. 

Nahřívání

Polštářek můžete nahřát na slunci, topení, nebo v elektrické troubě.
Polštářek jemně pokropte vodou, položte na plech a vložte na deset minut do předehřáté trouby na max 100°C.

Praní a skladování

Vrchní povlak vyperte v ruce, nebo vložte do sáčku pro praní jemného prádla a perte v pračce na 30°C. Nesušte v sušičce prádla. Žehlit nastavením na bavlnu. Vnitřní polštářek s náplní můžete oživit na přímém slunci, nebo nechat vymrznout. Polštářek skladujte v suchu.

 

O pohankových slupkách

Pohanka je nenáročná, jednoletá rostlina z čeledi rdesnovité a pochází z Číny. Pohankové slupky získáváme loupáním zralé pohanky. Tyto slupky mají vysoký obsah rutinu- vitamínu P, který stabilizuje a napíná vnitřní stranu cév.
Pohankové slupky se používají jako náplň do polštářů a matrací. Ty pak napomáhají úlevě od bolesti krční páteře, zad , ramen, hlavy, nespavosti či revmatickým obtížím.
Pojďme si ze slupek uvařit čaj a uvelebit se na polštářku :-)

Parametry a specifikace

Dekor
Okr puntík
Rozměr
45x18cm
Hmotnost náplně
400g
Náplň
Pohankové slupky
Obal
100% Bavlna

Přidat hodnocení

Dosud nebylo vloženo žádné hodnocení.

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá soubory cookies. Dalším používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací